logo-webdesign-tvorba-www-e-shopu

O společnosti

Artamira webdesign studio

Artamira webdesign studio bylo založeno v roce 2009, původem jsme z Hradce Králové. Vyvíjíme a prodáváme weby realizované na redakčním systému Artamira CMS. Jejich výhodou je velká flexibilita a řešení webových stránek a redakčního systému na míru podle požadavků zákazníka.

 

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby, které Vám umožní dosáhnout marketingových cílů. Při práci využíváme moderní technologie a nástroje. Specializujeme se především na vývoj aplikací, intranetů a webových stránek na zakázku, které jsou graficky čisté a uživatelsky orientované. Nebudujeme desítky webů ročně, zaměřujeme se spíše na menší počet zákazníků, kteří si mohou dovolit špičkové programátorské služby, a kteří ocení kvalitní technologické i vizuální zpracování.

Lidé ve společnosti

Lukáš Vik - webdeveloper

komunikace, marketing, grafický design a webdesign

Pravděpodobně prvním, s kým se setkáte, je Lukáš. Pomůže Vám s přípravou projektu, návrhem internetové strategie a tvorbou informační architektury. Je řádným členem Unie grafického designu. Stále působí jako webový grafik pro klíčové zákazníky našeho studia. Jako konzultant má poslední slovo k navrhovaným logotypům a grafickým návrhům webových stránek. Dohlíží na výstupní kvalitu našich projektů.

Tel.: +042 736 212 836

E-mail: info@artamira.cz

 

Petr Komín - programátor

servis a vývoj redakčního systému

Petr je špičkový programátor s deseti lety praxe. Kromě svých aktivit na volné noze, se v Artamiře věnuje především vývoji redakčního systému Artamira CMS. Díky Petrovi se můžeme věnovat výrobě software a uživatelských aplikací na míru v PHP, Java, JavaScript, jQuery, X/HTML, CSS, C/C++, Ruby on Rails atd.

Tel:  +042 605 718 468

E-mail: info@artamira.cz 

 

Petra Holzknechtová - programátor

programování, kódování CSS šablon

Díky zkušenostem, které Petra získala v nadnárodní technologické firmě, je cenným a spolehlivým partnerem ve vývoji redakčního systému a dalších aplikací. Podílí se též na X/HTML a CSS kódování šablon, správě webových stránek a databází. Mimo jiné ovládá Oracle, Java, MySQL a PostgreSQL

 

Josef Krejčík

copywriter

Web: Copywriting - psaní textu pro web

 

*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.


English | Deutsch | Slovensky
Mgr. Lukáš Vik: tel.:+420 736 212 836 | Kontaktní formulář
Působíme v celé ČR: Praha, Hradec Králové, Brno, Pardubice


Copyright ©2009-11, Artamira Webdesign, tvorba internetových stránek nejen pro Hradec Králové, Pardubice, Praha. Poskytujeme webdesign služby v oblasti: tvorba webových stránek, tvorba e-shopu, SEO optimalizace stránek pro vyhledávače, SEM internetový marketing pro zvýšení návštěvnosti, až po spuštění webu monitorovaného nástroji webové analytiky. Nabízíme tvorbu www stránek s redakčním systémem pro snadnou správu jejich obsahu.

Mapa webových stránek | Tvorba webových stránek | Optimalizace internetových stránek pro vyhledávače | Články | Nástroje pro webdesign

Doporučujeme: Redakční systém k webu Artamira CMS | Webdesign a tvorba profesionálních webovych stránek | Tvorba internetových stránek | Databook.cz - obchod s elektronickými knihami | Tvorba eKnih, ePub | Evidence úkolů online