logo-webdesign-tvorba-www-e-shopu

Tvorba webových stránek

Pokud se webové stránky udělají správně, ušetří Vám v budoucnu mnoho starostí. Vytvoříme Vám profesionální webové stránky s možností využití nejnovějších technologií, s důrazem na přístupnost a použitelnost, a to vše za velice rozumné ceny. Kontaktujte násnavrhneme pro Vaše stránky vhodné řešení.

Jak probíhá spolupráce na tvorbě stránek?

Tvorba webových stránek je projekt jako každý jiný. Provede se SEO analýza klíčových slov vztahujících se k připravovaným webovým stránkám. Analýzu od nás dostanete, aby se zvýšila úspěšnost webu ve vyhledávačích. Případně bude navíc provedena tvorba/revize dodaných textů, pokud je objednána.

 

1. Dodání podkladů

Nejdříve se připraví celý projekt a vypracuje se kompletní zadávací dokumentace. Během přípravy zadávací dokumentace budete požádáni o dodání podkladů (loga, fotografií atd.).


2. Vytvoření grafického návrhu

Po odsouhlasení zadávací dokumentace a dodání podkladů, připravíme grafický návrh webových stránek. Zhotovený návrh dostanete k odsouhlasení či připomínkování ve formě souboru ve formátu *.png.

 

3. Nakódování stránek a programování webových stránek

Po odsouhlasení grafické podoby stránek, pokračujeme rozřezáním návrhu a kódováním CSS šablony, která odpovídá návrhu. Pokud objednávka obsahuje Flash animace, souběžně se pracuje na animaci. Následně programátoři na připravenou šablonu/y namapují databáze na redakční systém Artamira CMS, nastaví požadované moduly a funkce.

 

4. Obsah webu (texty, obrázky, galerie)

Následuje naplnění stránek texty a obrázky podle vašich požadavků, případně texty, které připravil copywriter (pokud byl objednán). V této fázi web dostává finální podobu a jednotlivé sekce se podle požadavků klienta dolaďují. Není však možné dělat zásahy do globální grafiky – upravit lze pouze styly textů, galerií, chování jednotlivých modulů, mapy do kontaktů a další prvky.


5. Registrace do katalogů a kontrola SEO výsledků ve vyhledávačích

Dva měsíce po registraci webu do katalogů provedeme kontrolu výsledků  SEO optimalizace pro vyhledávače. Dáme vám vědět o umístění vašeho webu na požadovaná klíčová spojení, na která byl web optimalizován. Následuje případné doladění nebo doporučení úpravy textů pro získání lepší pozice. Standardně se jedná o minimální úpravy.

 

Pomůžeme vám vytvořit webové stránky.  Přivedeme dobře cílené návštěvníky pomocí PPC reklamy a pomůžeme Vám dosáhnout úspěchu ve Vašem podnikání. Naše weby jsou uživatelsky vstřícné a splňují mezinárodně uznávaná pravidla pro tvorbu webových stránek. 

Bude Vás zajímat

Tvorba e-shopu od 19900 Kč

Web design reference grafický návrh od 7990 Kč

SEO optimalizace od 2000 Kč

Nechte si vytvořit profesionální webové stránky již od 13.900 Kč

Máte-li zájem o tvorbu webových stránek, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme nezávaznou nabídku. Objednávka je nezávazná.

 

*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.

English | Deutsch | Slovensky
Mgr. Lukáš Vik: tel.:+420 736 212 836 | Kontaktní formulář
Působíme v celé ČR: Praha, Hradec Králové, Brno, Pardubice


Copyright ©2009-11, Artamira Webdesign, tvorba internetových stránek nejen pro Hradec Králové, Pardubice, Praha. Poskytujeme webdesign služby v oblasti: tvorba webových stránek, tvorba e-shopu, SEO optimalizace stránek pro vyhledávače, SEM internetový marketing pro zvýšení návštěvnosti, až po spuštění webu monitorovaného nástroji webové analytiky. Nabízíme tvorbu www stránek s redakčním systémem pro snadnou správu jejich obsahu.

Mapa webových stránek | Tvorba webových stránek | Optimalizace internetových stránek pro vyhledávače | Články | Nástroje pro webdesign

Doporučujeme: Redakční systém k webu Artamira CMS | Webdesign a tvorba profesionálních webovych stránek | Tvorba internetových stránek | Databook.cz - obchod s elektronickými knihami | Tvorba eKnih, ePub | Evidence úkolů online